ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga

ur. 26.10.14

 

INTERCHAMPION
Champion Polski
Grand Champion Polski
Champion Słowacji
Grand Champion Słowacji
Champion Czech
Champion Bulgarii
Grand Champion Bułgarii
Champion Rumunii
Champion Młodzieży

3 x I BIS SZCZENIAT
II BIS SZCZENIAT
III BIS SZCZENIAT
3 x I Best of Group
3 x II Best of Group
3 x III Best of Group
2 x IV Best of Group
IV Best In Show
13 x CACIB, 14 x res CACIB
Kwalifikacja Cruft
wielokrotnie :
Najlepsze Młodsze Szczenię
Najlepsze Szczenię
Zwyc.Młodz, N,Jun
CWC/cAC,
BOS, NDSwR, BOB

GALERIA





RODZICE

matka
Int.Ch, Ch.Pl.SRB,ROM
Winner East Cup'10
13 x CACIB, 5 x res CACIB
badanie genetyczne PRA Prcd czysta/bez nosicielstwa (N/N)
REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga

Ojciec:

Zwycięzca Swiata 2014 Helsinki
Zwycięca Europy 2013
Int.Ch. Ch.PL, SK, CZ, H, FIN
multi BIS
PRA prcd N/N, lux pat 0/0
MR.PONTIUS od Lalanki



REGINA VICTORIA FORTUNATA MR.PONTIUS





RODOWÓD
Zwyc.Swiata 2014
Zwyc, Europy 2013
Int.Ch, ChPL, SK, H, CZ, FIN, Ml.Ch,
multi BIS
PRA prcd N/N, lux pat 0/0
MR.PONTIUS od Lalanki
Zwyc. Swiata 2008
Zwyc. Europy 2008
Int.Champ, Ch.RUS, D. LUX, DK, Bos&Her, PL, CRO, A, San-Marino, SLO, SRB
multi BIS
PRA free, Optigen A, HD A
Caspian Line`s BLUE BAYKAL
IntCH, Ch D (DPK), D(VDH), CH, A, LUXm
Zw.Mł. Europy
prcd-PRA: Normal, HD Free, lux pat 0/0
Toyway X-Marks Thespot
Int. Champ., CH RKF RUS, A
BIS, BIS Weteran
Slavjanka IRANDEL
Int.Ch, ChPL, SK, LT, A MISS LISA od Lalanki Int.Ch, Ch FR, B, LUX, D, ND
5 x BIS
XANADOU des Supers Supers
Int.Ch, Ch PL, A, VDH BoG
MISS HOLIDAY od Lalanki
Int.Ch., Winner East Cup'10, Ch.Pl,ROM,SRB, Ch.Ml, 13xCACIB, PRA prcd gen N/N
REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga

Ch.Pl. Ml.Ch. BIS Junior, CACIB, res CACIB, II BOG, BIS Weteran, 2 x II BIS Weteran, 2 x III BIS Weteran
badania PRA prcd gen N/N
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
Int.Ch., Ch.RUS, BLR, RUM, BOS&HER, POL, HUNG, LT, MLD, UK,
24xCACIB, 20xBOG, 4xBIS
Croshka BRAD PITT
Ch.Pl, Ch.Ml, Zw.Wyst, BoB, 3xCACIB, v-ce BoG
QUEEN OF THE RING Czarna Fuga
Ch.Pl, Ch.Ml, Zw.Wyst, BoB, 3xCACIB, BIS WETERAN, v-ce BoG
QUEEN OF THE RING Czarna Fuga
Int.Ch., Ch.Ml , Ch.Pl., CACIB
ZW.Pl.,Slow.,Weg., Zw Klubu Slow. i Pl., v-ce BOG
DON BENITO Fekete Bolero
Ch.Pl, Ch.Ml, Zw.Wyst, BoB, CACIB, BoG
VALINOR Czarna Fuga






2019


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Tamas Jakkel (H) CACIB Satu Mare (ROM) I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Marian Draganescu (ROM) CAC Satu Mare (ROM) I doskonała, CAC, BOB
Krystyna Opara CWC Zakrzów o Racibórz I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Krystyna Opara CACIB LUBIN o/ Legnica I/2 doskonała, CWC, res CACIB






2018


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Renata Niklasiewicz CAC Radom 2, 3, 4 i 9 Gr I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Ivan Vasiljević (SRB) CACIB POZNAŃ I doskonała, CWC, NDSwR, CACIB, Q.Cruft
Leehy Packer (ISR) CACIB TULLN I doskonała, CAC
Steven Seymour ( GB ) CACIB TULLN I doskonała, CAC
Petr Rehanek (CZ) CAC Przemysl I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Aleksandra Palumbo (IT) CACIB SHKORPILOVTZI I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Andras Korozs (HU) CACIB SHKORPILOVTZI I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Wiachaslav Wiarbitski (BLR) CACIB SHKORPILOVTZI I doskonała, CAC, CACIB, BOS
Andras Korozs (HU) CACIB ZAKOPANE I doskonała, CWC, NDSwR, CACIB, BOS
Anna Rogowska CAC Nowy Targ I doskonała, CWC, NDSwR, BOB, I BOG, IV BIS
Gabriela Ridarcikova (CZ) CAC Nowy Targ I doskonała, CWC, NDSwR, BOB, II BOG
Ilana Simkina CACIB Ve?ká Ida I doskonała, CAC, CACIB
Rafał First CAC Wisła o/Bielsko Biała I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Bruno Nodalli (IT) CACIB NITRA I doskonała, CAC
Krystyna Opara CACIB RZESZÓW I doskonała, CWC, NDSwR, CACIB, BOB
Anna Rogowska CAC Rybnik I/2 doskonała, CWC, NDSwR, BOB, III BOG
Rafał First CACIB Opole II doskonała, res CACIB
Rafał First CAC Zakrzow o/Racibórz I doskonała, CWC
Livija Zizevske (LT) CACIB WARSZAWA II doskonała
Blandine Van De Plas CAC Jarosław I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
llana Simkina CACIB BRNO I doskonała, CAC, res CACIB
Dianne Degryze CACIB BRNO I doskonała, CAC






2017
SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Sergei Slukin CAC RAdom I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Uschi Einser CACIB Kielce II doskonała, res CACIB
Maria Zasada CAC Racibórz I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Lisbeth Mach World Dog Show LIPSK (D) doskonała
Joanna Szczepańska-Korpetta CACIB Poznań I doskonała, CWC, res CACIB
Anatoli Zhuk CACIB Poznań I doskonała, CWC, res CACIB
Krystyna Opara CAC Rybnik I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Krystyna Opara CAC Rybnik I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Janusz Opara CAC Wawrzkowizna / o Łódz I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Piotr Król CAC Bielsko-Biała V i IX gr I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Krystyna Nowak CAC Nowy Sacz I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Grzegorz Robak CAC Będzin I doskonała, CWC
Maria Zasada CAC Nowy Targ I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Monika Kuriata Okarmus CAC Nowy Targ I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
III Best of Group
Zofia Konderla CACIB Warszawa II doskonała, res CACIB
Volodymyr Shiyan (UKA) CACIB Ve?ká Ida I doskonała, CAC, CACIB, BOS
Patricia Dankova (CZ) CACIB Ve?ká Ida I doskonała, CAC
Anna Dzidt CAC Przemysl I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Iveta Vojtekova (SK) CACIB Nitra (SK) I doskonała, CAC, res CACIB
Adam Ostrowski CACIB Nitra (SK) I doskonała, CAC, res CACIB
Ivan Vasilievic (SRB) CAC Nowy Sacz VIII i IX gr I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
III Best Pudel
Victoria Pogodina (UKA) CACIB Rzeszów II doskonała, res CACIB
Joanna Szczepańska - Korpetta CAC Rybnik I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Dorota Zabek CAC Krosno I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
I BEST OF GROUP
Aneta Dopierała CAC Zabrze II doskonała
Anna Dzidt CAC Racibórz I, II, III, V, IX gr I doskonała, CWC, NDSwR
Tino Pehar ( HR ) CACIB Katowice I doskonała, CWC, res CACIB
Anna Rogowska CAC Jarosław (O/Przemysl) I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
finałowa 6-ka BOG
Aneta Dopierała CAC Lublin I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
finałowa 6-ka BOG
Krystyna Opara CACIB Brno I doskonała, CAC, CACIB, BOS
Janusz Opara CACIB Brno I doskonała, CAC, res CACIB
Ilana Simkina (UKA) Sosnowiec o.Będzin I doskonała, CWC
Edyta Kralova CACIB Nitra I doskonała, CAC






2016


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Galyna Kalinichenko (UKA) CACIB Lublin II doskonała, res CACIB
Marzena Kaca-Bibrich Racibórz I doskonała, CWC, NDSwR, BOB, Best Pudel
III BEST OF GROUP
Iris Urschitz (A) CACIB Komarom II doskonała, res CAC
Dagmar Klein (RO) CACIB Komarom II doskonała, res CAC
Krystyna Szulc Rybnik I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
IV lokata Pary Hodowlane
Ute Eberhard Krajowa Klubu Pudla Wrocław I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
II lokata Pary Hodowlane
III lokata Grupa Hodowlana
Maria Zasada Chorzów I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Petra Ulrichova Pliskova Bytom I doskonała, CWC
Tibor Havelka (SK) ZAKOPANE CACIB I doskonała, CWC, NDSwR, CACIB, BOB
Rafał First Będzin I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Janusz Opara Nowy Targ I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
II BEST OF GROUP
Krystyna Opara Nowy Targ I, II, III, V, VIII, IX gr I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
II BEST OF GROUP
Grzegorz Robak VLKA IDA CACIB I doskonała, CAC, BOS, CACIB
Atilla Czegledi (H) KRAKÓW CACIB I/2 doskonała, CWC, res CACIB
Eva Kralova (CZ) NITRA DUO CACIB I doskonała, res CAC
Jean-Francois Vanaken (LUX) NITRA DUO CACIB I doskonała, res CAC
Anna Rogowska Nowy Sacz IX grupy I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Elżbieta Chwalibóg Rzeszów CACIB I doskonała, CWC, NDSwR, CACIB, BOB
Bruno Nodalli (I) Łódz I doskonała, CWC
Magdalena Kozłowska Sanok o/ Krosno I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
IV BEST OF GRUP
Anna Rogowska Rybnik I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
IV BEST OF GRUP
Monika Kuriata-Okarmus Zabrze I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
I BEST OF GRUP
Jaroslav Matyas (SK) Nitra (SK) CACIB I doskonała, CAC
Bruno Nodalli (I) Nitra (SK) CACIB I doskonała, CAC
Ewa Pyrchała Katowice I doskonała, Zw.Mł, NJ, BOS
Jakub Kruczek Katowice I doskonała, CWC, NDSwR, BOS
Georgii Hristozov (BLG) Jaroslaw o/Przemysl I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Gabriel Stiebel (MKD) Sosnowiec o/Bedzin I doskonała, CWC, NDSwR, BOS

2015


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Anatoli Zhuk (BLR) CACIB Poznań II doskonała
Grzegorz Robak Jasło o/Krosno I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior, BOB
Maria Zasada Zabrze I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior, BOB
Krystyna Opara CACIB Wrocław II doskonała
Edita Kralova (SK) Chorzów I doskonała, Zw.Młodz, BOS
Anna Rogowska Przemysl I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior, BOB
Janusz Opara CACIB Białystok I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior, BOB
Grzegorz Robak Nowy Sacz I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior, BOB
Zofia Konderla CACIB Zakopane I doskonała, Zw.Młodz, N.Junior
Krystyna Szulc Nowy Targ I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
I BIS SZCZENIAT
Monika Kuriata-Okarmus Nowy Targ I, II, III, V, VIII, IX gr I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
I BIS SZCZENIAT
Bogusława Szydłowicz Polańczyk Bielsko Biała I wyb.ob Naj.Szczenię w Rasie
Laurent Pichard (CH) CACIB Szczecin I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
Marzena Kaca-Bibrich Nowy Sacz IX gr I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
I BIS SZCZENIAT
Elżbieta Junikiewicz CACIB Rzeszów I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
Ilana Simkina (UKA) Krajowa Klubu Pudla Bytom I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
II BIS SZCZENIAT
Piotr Król Bytom IX gr I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
III BIS SZCZENIAT
Michael Nilssen (S) CACIB Łódz I wyb.ob. Naj.Szczenię w Rasie
Maria Zasada CACIB Opole I wyb.ob
Stefan Sinko (SK) Kubowa Wystawa Psów Ozdobnych Opole II w.ob
Elżbieta Junikiewicz Zabrze I wyb.ob. Naj.Młodsze Szczenię w Rasie
Savivic Nebojsa (SRB) Jarosław o/Przemysl I wyb.ob. Naj.Młodsze Szczenię w Rasie





 

I'M VICTORIOUS QUEEN OF SHEBA Czarna Fuga
HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga
QUEEN OF THE RING Czarna Fuga






home | SHEBA | ARWEN | HER MAJESTY | REGINA | CAREWICZ | QUEEN | VALINOR
about us |acchiavements | puppys

LINKS

contact: Anna Glowa-Lobodzinska: mobile +48 501-923-584 | e-mail