CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga

ur. 02.04.06

 

CHAMPION POLSKI

CHAMPION MŁODZIEŻY

CHAMPION WETERANÓW

Best Puppy x 3, Zwycięzca Młodzieży x 4, Zwycięzca Młodzieży Klubu, BOG Junior
Najlepszy Junior 3 Wystawy Pudli (I BIS JUNIOR)
Najlepszy Junior Rankingu Klubu Pudla za rok 2007
21 x Zwycięzca Rasy, 16 x CWC, 13 x NPwR, II BOG, III BOG, 2 x CACIB, 3 x res CACIB
39 x N.Weteran w Rasie
4 x I BIS Weteran, 4 x II BIS Weteran
7 x III BIS Weteran, 4 x IV BIS Weteran

badania PRCD - PRA - N/N (wolny od nosicielstwa)

DZIECI CAREWICZA
Int.Ch. ChPL, SRB, ROM, Winner East Cup - REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga
Ch.Mł ChPl CACIB - MONA LIZA Trójkolorowa Kokarda
ChMł ChPL CACIB - BLACK PRINCE OR ARAGONIA od Pana Waldemara
ChMł CHPL CACIB nominacja CRUFT, III BIS Junior, II BOG - IDEALNA KANDYDATKA Interstudio
ChPL - ISTOTNIE WYJATKOWA Interstudio
ChPL ZwMł IDZ ZA GŁOSEM SERCA Interstudio
Ch.PL ZwMł NJ CACIB BONA Zajezierce
Ch.Mł ALDO VEL BLACK ARUS od Pana Waldemara





GALERIA

RODOWÓD

Int.Ch., Ch.RUS, BLR, RUM, BOS&HER, POL, HUNG, LT, MLD, UK,
24xCACIB, 20xBOG, 4xBIS
Croshka BRAD PITT
Int. Ch., Zw.Eur, Mł.Zw.Sw
Sporrens ALL OVER
Int.,Multy Ch., WW, EuW Solnes RAIN DANCE
Sporrens MASQUERADE SPOT
Ch. Rus, UK, MLD BJAKA iz Russkogo Dvora Ch Rus. Piccadilly's Wonderboy
Russia Love Edition v Foxs Mountain
Ch.Pl, Ch.Mł, Zw.Wyst, BoB, 3xCACIB, v-ce BoG QUEEN OF THE RING Czarna Fuga Int.Ch., Ch.Mł , Ch.Pl., CACIB
ZW.Pl.,Słow.,Węg., Zw Klubu Slow. i Pl., v-ce BOG
DON BENITO Fekete Bolero
Int. Ch.
EDGAR Curlifinch
Int. Ch.
BLACK NICOL Ki-To's
Ch.Pl, Ch.Mł, Zw.Wyst, BoB, CACIB, BoG
VALINOR Czarna Fuga
Int. Ch.
PATASHON Crista Mini
Ch. ZW
PANTHERA Czarna Fuga





ROK 2018


sędzia miasto ocena
Renata Niklasiewicz krajowa II III IV IX gr Radom doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie , BOS
Anna Rogowska krajowa Nowy Targ doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie

ROK 2017


sędzia miasto ocena
Sergei Slukin (UKA) krajowa II III IV IX gr Radom doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
IV BIS WETERAN
Krystyna Opara krajowa Rybnik doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
Maria Zasada krajowa Nowy Targ doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
Monika Kuriata -Okarmus krajowa Nowy Targ doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
III BIS WETERAN
Ivan Vasilievic krajowa VIII i IX gr Nowy Sacz doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
II BIS WETERAN
Aneta Dopierała krajowa Zabrze doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
Anna Dzidt krajowa Racibórz doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
I BIS WETERAN
Anna Rogowska Jarosław (O/Przemysl) doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
Aneta Dopierała krajowa Lublin doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
II BIS WETERAN





ROK 2016


sędzia miasto ocena
Guenter Echrenreich (A) krajowa Radom doskonała I , Najlepszy Weteran, BOS
II Para Hodowlana
Krystyna Szulc krajowa Rybnik doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
IV Para Hodowlana
Ute Eberhard (D) krajowa Klubu Pudla Wrocław doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
I BIS WETERAN
II Para Hodowlana
III Grupa Hodowlana
Tibor Havelka (CZ) międzynarodowa Zakopane doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
III BIS WETERAN
Petra Urlichova Pliskova (CZ) krajowa Bytom doskonała I/2 , Najlepszy Weteran w Rasie
Janusz Opara krajowa Nowy Targ doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
Krystyna Opara I, II, III, VIII, IX gr Nowy Targ doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
IV BIS WETERAN
Georigii Hristozov (HR) krajowa Jarosław doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
III BIS WETERAN





ROK 2015


sędzia miasto ocena
Evgienij Yerusalimskij (RUS) krajowa III i IX Radom doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
III Grupa Hodowlana
Maria Zasada krajowa - Zabrze doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie, BOS
IV BIS WETERAN
Krystyna Opara międzynarodowa - Wrocław doskonała I , Najlepszy Weteran w Rasie
Krystyna Szulc krajowa - Nowy Targ doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOB
I BIS Weteran
Monika Kuriata - Okarmus krajowa I, II, III, VI, VIII, IX gr Nowy Targ doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOB
IV BIS Weteran
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk krajowa II, V i IX gr - Bielsko Biała doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III BIS Weteran
Grzegorz Robak międzynarodowa - Kraków doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOS
Marzena Kaca-Bibrich krajowa IX gr - Nowy Sacz doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
I BIS Weteran
Ilana Simkina (UKA) Krajowa Wystawa Klubu Pudla - Bytom doskonała II
I lok. PARA HODOWLANA
Maria Zasada międzynarodowa OPOLE doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
Elżbieta Junikiewicz krajowa - Zabrze doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
Stefan Sinko (SLO) Klubowa Psów Ozdobnych Opole doskonała I,





ROK 2014


sędzia miasto ocena
Jean-Francois Vanaken krajowa - Radom doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOS
III BIS Weteran
Joanna Szczepańska-Korpetta międzynarodowa - Kielce doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
Monika Kuriata-Okarmus krajowa- Zabrze doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOB
Piotr Król międzynarodowa - Wrocław doskonała I, Naj.Weteran
Marzena Kaca-Birbich krajowa - Bytom doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III BIS Weteran
Krystyna Nowak krajowa - Chorzow doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III BIS Weteran
Mariola Zuchlinska krajowa - Torun doskonała I, Naj.Weteran w Rasie, BOB
II BIS Weteran
Rafał First krajowa - Będzin doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III BIS Weteran
Jaroslav Matyas krajowa - Nowy Targ doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
IV BIS Weteran
Jakub Kruczek krajowa - Bielsko Biała doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
Maciej Kozber krajowa - Nowy Sacz doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III BIS Weteran
Elżbieta Junikiewicz międzynarodowa - Kraków doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk krajowa - Rzeszów doskonała I, Naj.Weteran w Rasie
III lokata w Parach Hodowlanych
II BIS WETERAN
Monika Kuriata Okarmus krajowa - Krosno doskonała I, Naj.weteran w Rasie, BOB
IV BIS WETERAN
Jakub Kruczek krajowa - Klubu Pudla doskonała III
I miejsce w Parach Hodowlanych
Grzegorz Robak krajowa - Bytom doskonała I, Naj.weteran w Rasie
I BIS WETERAN
Rafał First krajowa - Zabrze doskonała I, Naj.weteran, BOB
ROK 2011


sędzia miasto ocena
Ewa Pyrchała krajowa - Krosno doskonała I, CWC, BOS, BOB


ROK 2010


sędzia miasto ocena
Elżbieta Junikiewicz międzynarodowa - Rzeszów doskonała II, res CACIB
Dorota Zabek krajowa - Przemysl doskonała I, CWC, BOS, BOB
Wiesław Boryczko krajowa - Zakopane doskonała I, CWC


ROK 2009


sędzia miasto ocena
Andrej Kisliakov (BLR) międzynarodowa - Rzeszów doskonała I, CWC, BOS, BOB, CACIB
Krystyna Opara międzynarodowa - Katowice doskonała III/4
Anna Rogowska krajowa - Krosno doskonała I, CWC, BOS, BOB, III BOG
Elżbieta Junikiewicz międzynarodowa - Kraków doskonała I, res CACIB
Rafał First krajowa - Nowy Sacz doskonała I, CWC
Wanda Kowalska krajowa - Przemysl doskonała I, CWC, BOS, BOB


ROK 2008


sędzia miasto ocena
Victor Shiyan (UKA) międzynarodowa - Rzeszów doskonała I, CWC, BOS, BOB, CACIB
Petr Rehanek (CS) krajowa - Jarosław doskonała I, CWC
Siegfried Peter (D) międzynarodowa - Katowice doskonała I, CWC, res CACIB
Maria Zasada krajowa - Częstochowa doskonała I, CWC, BOS, BOB
Janusz Opara krajowa pudli - Ostrów Wielkopolski doskonała II
Tamara Sarmont (BLR) międzynarodowa - Kraków doskonała II
Ewa Pyrchała krajowa - Nowy S?cz doskonała I, CWC, BOS, BOB
Aleksandra Swisulska krajowa - Kielce doskonała I, CWC, BOS


ROK 2007


sędzia miasto ocena
Piotr Kubica krajowa - Rzeszów doskonała I, Zw.Mł., BOB Junior, I BOG Junior
Piotr Król krajowa - Jarosław doskonała I, Zw.Mł., BOB
Petr Rehanek (CZ) klubowa - Opole doskonała I, Zw.Mł.Klubu
Krystyna Opara międzynarodowa - Opole doskonała I, Zw.Mł., BOB Junior
Istvan Csik (H) krajowa pudli - Ostrów Wielopolski doskonała I, Zw.Mł., Najlepszy Junior
I BIS Junior
Vija Klucniece (LV) międzynarodowa - Kraków doskonała I, Zw.Mł., NJwR, 3-ka finałowa BOG Junior
Eeva Resko (FIN) międzynarodowa - Warszawa doskonała I
Maciej Kozber krajowa - Nowy Targ doskonała I, CWC, BOS, BOB
Elżbieta Junikiewicz krajowa - Nowy S?cz doskonała I, CWC, BOS, BOB, II BOG
Aleksandra Swisulska krajowa - Przemysl doskonała I, CWC, BOS, BOB
Andrzej Kazimierski międzynarodowa - Wrocław doskonała I, CWC
Małgorzata Supronowicz międzynarodowa - Kielce doskonała I, CWC


ROK 2006


sędzia miasto lokata
Adam Ostrowski krajowa - Zabrze lokata I, wyb. Ob., Najlepsze Szczenie w rasie
Iwona Urbanowska SWIATOWA - POZNAN lokata I, wyb. Ob., Najlepsze Szczenie
Aleksandra Swisulska miedzynarodowa - Kielce lokata I, wyb. Ob., Najlepsze Szczenie w rasie







strona główna | CAREWICZ | ARWEN | HER MAJESTY | REGINA | QUEEN
o hodowli | osiagnięcia | szczenięta

linki

kontakt: Anna Głowa-Łobodzińska: tel. 501-923-584 | czarnafuga@poczta.onet.pl