PUDEL TOY BRAZOWY

I'M THE VICTORIOUS QUEEN OF SHEBA



ur. 18.06.17

Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Słowacji
Młodzieżowy Champion Bułgarii
Młodzieżowy Grand Champion Bułgarii
Champion Słowacji
Champion Rumunii
Champion Rumunii Cum Laude
Champion Polski
Champion Austrii
Grand Champion Polski
Champion Węgier
Interchampion

Bundessieger Austria
Qualification of Cruft's
Zwycięzca Klubu Pudla Niemiec DPK
Zwycięzca Klubu Pudla Węgier

III BIS Młodszych Szczeniat
II BIS Junior
3 x II Best of Group
2 x II BIS
9 x CACIB, 10 x res CACIB
wielokrotnie : Naj.Mł.Szcz w Rasie, Zwyc.Młodzieży, Najlepszy Junior, BOS, BOB


dame - ChPl ChROM ChMłPl IV BIS Szczeniat, II BIS Szczeniat, IV BIS Junior
PRA prcd gen A by Parents

HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga

sire - Interchampion, ChPL ChROM ChMłPl IV BIS Junior
PRA prcd A gen by Parents, badania katarakta, wywichnięcie soczewki, PRA badanie z dnia 10-07-2013 bez mian

BELLO CARINO BI BI Sabadiana






miot 2017

GALERIA






2020


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Marianne Slooijer (NL) CAC Deutscher Pudel Klub I doskonała, Zw. DPK, CAC VDH, CAC DPK, BOS
Krystyna Opara Kleszczów o/ Łódz IX gr I doskonała, CWC
Viera Vitkova (SK) SZILVASZVARAD CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Tamas Jakkel (H) SZILVASZVARAD CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Eija Halonen (FIN) Klubowa Klubu Pudla Węgier I doskonała, CAC, Zw.Klubu, BOB
Szilvia Grof (H) SZILVASZVARAD CACIB I doskonała, CAC
Bogusława Szydłowicz Polańczyk Golub Dobrzyń I doskonała, CWC
Mirosław Redlicki Lublin IX gr I doskonała, CWC, NDS, BOB
II BIS
Janusz Opara KATOWICE CACIB I doskonała, CWC, NDS, CACIB
Szilvia Grof (H) BRNO CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Katalin Kiss (H) BRNO CACIB I doskonała, CAC
Rafał First LUBIN CACIB I doskonała, CWC, NDS, BOB





2019


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Magdalena Kozłowska Radom IX gr I doskonała, CWC, NDS, BOB
II BIS
Andrea Csatari Nemeth (ROM) ORADEA CACIB I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Andras Korozs (H) ORADEA CACIB I doskonała, CAC, CACIB, BOS
Henrik Hannelius (FIN) TULLN CACIB I doskonała, CACA
Eisner Uschi (AT) TULLN CACIB I doskonała, CACA, CACIB, BOS, KWalifikacja Cruft
Dorota Zabek Krosno CAC I doskonała, CWC, NDS, BOB
Grzegorz Robak RYBNIK CACIB I doskonała, CWC, NDS, CACIB, BOB
Mariola Żuchlińska ZAKOPANE CACIB II/3 doskonała, res CACIB
Magdalena Kozłowska Nowy Targ CAC I doskonała, CAC, NDS, BOS
Monika Kuriata-Okarmus Nowy Targ CAC I doskonała, CAC, NDS, BOB
Danijel Boros Cevi (RS) VLKA IDA CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Viera Vitkova (SK) VLKA IDA CACIB I doskonała, CAC
Andras Korozs (H) KRAKOW CACIB I doskonała, CWC, res CACIB
Alenka Pokorn (SLO) RZESZOW CACIB I doskonała, CWC, NDS, CACIB, BOB
Grzegorz Robak OPOLE CACIB II doskonała, res CACIB
Tamas Jakkel (H) SATU MARE CACIB I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Oliver Simon (CRO) SATU MARE CACIB I doskonała, CAC, CACIB, BOB
Marian Draganescu (ROM) Satu Mare CAC I doskonała, CAC, BOB
Linda Volarikova (SK) NITRA CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Rafał First NITRA CACIB I doskonała, CAC
Shyian Volodymyr (UA) NITRA CACIB I doskonała, CAC
Mariola Żuchlińska LUBIN o/ Legnica CACIB I doskonała, CWC, res CACIB





2018


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Ivan Vasiljević (SRB) NITRA CACIB I doskonała, CAC, res CACIB
Ivan Vasiljević (SRB) POZNAŃ CACIB I/3 doskonała, CWC
Stefan Wachter (D) KIELCE CACIB I doskonała, CWC
Leehy Packer (ISR ) Tulln CACIB I doskonała, CAC, CACIB, BOS
Bundessieger Austria
Steven Seymour( GB ) Tulln CACIB I doskonała, CAC, CACIB, Qualification of Cruft
Małgorzata Jung Zabrze CWC I doskonała, CWC, NDSwR, BOB
Aleksandra Palumbo (IT) SHKHORPILOVTZI CACIB I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior, BOB
II BOG
Andras Korosz (H) SHKHORPILOVTZI CACIB I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior, BOB
II BOG
Wiachaslav Wiarbitski 9BLR) SHKHORPILOVTZI CACIB I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior, BOB
Anna Rogowska ZAKOPANE CACIB I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior
Anna Rogowska Nowy Targ CAC I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior
Gabriela Ridarcikova Nowy Targ CAC I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior
Ilana Simkina VLKA IDA CACIB I doskonała, CAJC
Rafał First Wisła o/Bielsko Biała CAC I doskonała, Zw,Młodzieży, Naj,Junior
Olena Khymenko (UA) KRAKÓW CACIB I doskonała, Zw,Młodzieży
Nodalli Bruno (IT) NITRA CACIB I doskonała, CAJC
Junior Grand Prix Slovakia
Mellin Charlotta (SE) NITRA CACIB I doskonała, CAJC
Zofia Konderla CAC VIII i IX gr Nowy Sacz I doskonała, Zw.Młodzieży, Naj.Junior, BOB
II BIS JUNIOR
II BOG
Krystyna Opara CACIB Rzeszów I doskonała, Zw.Młodzieży
Anna Rogowska CAC Rybnik I doskonała, Zw.Młodzieży, Naj.Junior, BOB
Rafał First CACIB Opole I doskonała, Zw.Młodzieży, Naj.Junior, BOS
Livija Zizevske (LT) CACIB WARSZAWA I doskonała, Zw.Młodzieży, BOS
Blandine Van De Plas CAC Jarosław I Wyb.Ob, Naj.Szcz, w Rasie
Jakub Kruczek CACIB Katowice I Wyb.Ob, Naj.Szcz, w Rasie
Małgorzata Jung CAC Sosnowiec II Wyb.Ob
Jakub Kruczek CACIB Lubin II Wyb.Ob





2017


SĘDZIA MIEJSCE OCENA
Sergei Slukin CAC Radom I Wyb.Ob , Naj.Młodsze Szcz. w Rasie
III BIS Mł.Szczeniat
Rafał First CACIB Kielce I Wyb.Ob , Naj.Młodsze Szcz. w Rasie






RODOWÓD






strona główna | XENA | SHEBA | ARWEN | HER MAJESTY | REGINA | CAREWICZ | QUEEN
o hodowli | osiagnięcia | szczenięta

linki

kontakt: Anna Głowa-Łobodzińska: tel. 501-923-584 | czarnafuga@poczta.onet.pl